| 2008. augusztus 13. 08:39:56 | Asia
| Odpowiedź na list Beaty: Już kiedyś pomogłam pewnej Polce odszukać znajomego Węgra i potem plułam sobie w brodę. Babka rozwaliła mu rodzinę. Gdyby nie moja "pomoc", żyliby długo i szczęśliwie.
|
| 2008. augusztus 12. 18:14:39 | beata sadownik becia06075-kukac-wp-pont-pl | | witam chcialabym poszukac osobe mieszkajaca na wegrzech niestety nie znam jezyka i slabo mi to idzie z tego co wiem to ponad 20 lat temu zamieszkiWAL W ABONY SZEKERES GYORGY 1959 ROCZNIK .czy to jest mozliwe ustalenie na nszaej klasie lub jakiegos maila bardzo prosze o pomoc dziekuje |
| 2008. augusztus 9. 23:07:43 | paweł pal-pont-ika-kukac-vp-pont-pl | | "Nasza Klasa" jest bardzo podobna do węgierskiego Milgrama. W Milgramie możesz szukać kogo chcesz sortując wg danych jakie ktoś podał w sposób bardziej logiczny i ciekawszy niż w Naszej Klasie. A można podać praktycznie wszystko. Jeśli chcesz to wyślę Ci zaproszenie . W korespondecji z nieznajomymi obcokrajowcami Węgrzy bywają bardzo ostrożni . Nie obiecuj sobie zbyt wiele. |
| 2008. augusztus 4. 14:14:17 | onika oniak19-kukac-wp-pont-pl | Witam!
Na węgrzech jest : www.myvip.com
www.iwiw.hu
pozdrawiam:) |
| 2008. július 30. 13:34:18 | Leszek
| Witam! Słyszałem, że na Węgrzech są takie serwisy jak nasza-klasa w Polsce. Czy to prawda? Interesują mnie szczególnie najpopularniejsze wśród młodzieży. Proszę o podanie linków.
Pozdrawiam:) |
|