| 2006. szeptember 23. 21:12:34 | Cezary ctb-kukac-post-pont-pl | Na mojej klawiaturze, o typowym układzie klawiszy, ten znak jest pod ostatnim znakowym klawiszem w najwyższym rzędzie znaków. Na prawo od niego jest tylko klawisz backspace, a na lewo - plus i znak równości. W polskiej klawiaturze (programisty) są na nim pionowa kreska i odwrotny ukośnik. Pozdrawiam
|
| 2006. szeptember 21. 14:17:06 | Krzychu meer-kukac-op-pont-pl | Witam, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, dzie na klawiaturze węgierskiej znajduje się u z dwiema kreskami, czyli "ű". Zainstalowalem sobie klawiature wegierska w WinXP i znalazłem wszystkie nietypowe znaki oprocz tego. Jak ktos takie używa to moze mi nawet przeslac zdjecie na mail meer@op.pl Z gory dzieki
|
|